Nowe modele w rodzinie JUMIBAG!

Znacie nas z kreatywnośći i poszukiwania ciekawych, nowych wzorów. Dlatego, też postawnowiliśmy pójść w nowe - okrągłe. Koło to kształt doskonały - tak mówią. Poznajcie torby, plecaki i nerki w kształcie koła z kolekcji Circle i miniCircle.

Skoro tutaj jesteś to jesteś bez wątpienia miłośniczką torebek od JUMIBAG. W tym sezonie nowym musthave są dodatki w kształcie koła. Ten nietypowy kształ będzie hitem streefashion, ponieważ od kilku miesięcy mocno wbił się na światowe wybiegi i podbił serca projektanów. Warto postawić na okrągły kształt. Mogę śmiało zaryzykować stwierdzenie, że każda kobieta uwielbia akcesoria. Potrafią one zmienić całkowicie charakter outfitu oraz wzbogacić prosty, klasyczny look. Modele z kolekcji Circle JUMIBAG idealnie wpiszą się w klasyczną jak i sportową stylizację. Dodatkowe, elegancje dodatki ładnie dopsują się nawet do wieczorowej kreacji. W ofercie są dostępne różne rozmiary i wielkości. Większe formy zdecydowanie lepiej prezentują się w codziennym i sportowym outficie. Pomieszczą dość porą ilość rzeczy. Z okrągłą torebunią w wersji miniCircle podreślisz swój strój. Małe torebka idealnie pasuje na telefon, portfel i błyszczyk - modny, designerski dodatek na imprezę i spacer. Torebki JUMIBAG na okrągło! Każda torba Circle JUMIBAG jest wykończona podszewką. W środku wiele organizarów i kieszonek. Udostępniamy możliwość dobory własnego materiału, dodatków.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Reset hasła